Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kolejne sukcesy KS X Fight Piaseczno

23-09-2015 22:13 | Autor: Marcin Pałuba
Trzy brązowe medale to dorobek zawodników KS X Fight Piaseczno z Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w Kickboxingu, które odbyły się w Hiszpańskim San Sebastian. Najbliżej finału był Kacper Zalewski, który w formule light-contact, po ciężkiej walce o brązowy medal w półfinale stosunkiem głosów 2 do 1 uległ Niemcowi Maikelowi Wottchelowi.

W pointfightingu Patrycja Jaworska pewnie wygrała w ćwierćfinale z Chorwatką, ale w walce o wejście do finału musiała uznać wyższość reprezentantki Irlandii Jordan Doran.

Trzeci brązowy medal wywalczył Kamil Połosak w formule Kick Light. W półfinale kontuzja stawu skokowego nie pozwoliła mu wygrać z dobrze dysponowanym zawodnikiem z Bośni i Hercegowiny.

Cieszy również dobra postawa naszych najmłodszych zawodników. Mikołaj Dąbrowski w wyrównanej walce eliminacyjnej jednym punktem w dogrywce przegrał z reprezentantem Włoch. Trochę słabiej poszło Julii Bodner, która również w eliminacjach pożegnała się z turniejem. Za rok eliminacje do Mistrzostw Świata. Czeka nas dużo pracy i kilka ważnych turniejów międzynarodowych, mamy nadzieję, że dzięki ciężkiej i systematycznej pracy w przyszłym roku będziemy mogli cieszyć się większą liczbą medali. Tymczasem wielkie brawa i gratulacje dla naszych tegorocznych medalistów.

Zapraszamy we Wrześniu na zajęcia. Trenuj z najlepszymi. Więcej informacji na stronie www.kbpiaseczno.pl

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA