Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

James Bond a Ursynów – Projekt Ursynów

07-11-2015 18:45 | Autor: red.
Czy jakiekolwiek wydarzenie mogło przyćmić piątkową premierę „Spectre”, czyli najnowszego filmu o Agencie 007? Jak się okazało – tak! Jamesa Bonda połączono z inauguracją działalności stowarzyszenia Projekt Ursynów.

Na uroczysty pokaz „Spectre”zaproszono 170 gości, którzy stawili się ubrani w stroje wieczorowe. W holu Multikina rozbrzmiewały motywy muzyczne znane z filmów o Bondzie wykonywane na żywo przez muzyków tworzących kwartet smyczkowy. A gdy goście rozsiedli się już wygodne w kinowych fotelach przywitali ich gospodarze tej niezwykłej gali. Wśród nich radny dzielnicy Ursynów Kamil Orzeł i zastępca burmistrza Łukasz Ciołko wraz z pozostałymi aktywistami Projektu Ursynów.

Zamiast tradycyjnych reklam widzowie mieli okazję posłuchać o celach, jakie stawiają przed sobą członkowie nowopowstałego stowarzyszenia. Kamil Orzeł, lider organizacji zadeklarował, że Projekt Ursynów będzie opierał się na trzech fundamentach, czyli na zespole złożonym z zaangażowanych działaczy, na idei stworzenia z Ursynowa jeszcze lepszego miejsca do życia oraz na umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby i oczekiwania mieszkańców. Ambicją członków Projekt Ursynów jest urzeczywistnienie hasła głoszącego, że Ursynów jest stolicą Warszawy, czyli dzielnicą o najwyższych standardach i wyznaczającą trendy.

Następnie odbyła się prezentacja działań już realizowanych przez członków stowarzyszenia, w tym akcji Baby Mama Wymiana oraz prowadzonych przez nich na Facebooku stron, takich jak Południowa Obwodnica Warszawy na Ursynowie czy Dzieje się na Ursynowie. Po wielokrotnie przerywanej oklaskami prezentacji nastąpiła projekcja nie mniej oczekiwanego „Spectre”. Ale to nie był koniec atrakcji przygotowanych przez pomysłowych proaktywistów, jak sami o sobie mówią członkowie Projektu Ursynów.

Pod fotelami zaskoczeni goście znaleźli tajemnicze listy z instrukcją, że mogą je odczytać dopiero następnego dnia po godzinie 17.00. Natomiast po zakończonym seansie wszyscy goście zostali poczęstowani lampką szampana i wspólnie pozowali do pamiątkowego zdjęcia. Potem mimo późnej pory w najlepsze trwały rozmowy kuluarowe, podczas których zachęcano do współpracy i rozmawiano o przyszłości Ursynowa i planowanych projektach.

To była premiera Projekt Ursynów w iście bondowskim stylu: profesjonalnie, z klasą i skutecznie. Czy pozytywna energia i entuzjazm widoczny na inauguracji przełoży się na codzienną działalność na rzecz Ursynowa? Trzymamy za to kciuki!

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA