Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ich czworo...

13-11-2019 21:08 | Autor: ABU
Czyli: Renata Zarębska, Wojciech Gęsicki, Tomasz Szwed i Marek Majewski – artyści, którzy w sobotę wystąpili na koncercie w Domu Sztuki SMB „Jary” na Ursynowie.

Czworo renomowanych wykonawców różniących się temperamentami estradowymi i repertuarem, których łączy jedno: talent. Nic więc dziwnego, że ich wspólny występ był bardzo urozmaicony i nadzwyczaj udany.

Renata Zarębska, wokalistka i aktorka, nie pierwszy raz udowodniła, że dobrze czuje się w tzw. piosence aktorskiej, w której liczy się interpretacja tekstu i ekspresja estradowa. Wojtek Gęsicki, Tomasz Szwed i gospodarz programu Marek Majewski zaprezentowali się w repertuarze po trosze refleksyjnym, po trosze satyrycznym, przygrywając sobie na gitarach, przy czym Tomek Szwed dołożył harmonijkę ustną oraz instrument strunowy własnej konstrukcji opartej na pudełku od cygar. Nad całością koncertu „Marek Majewski i jego goście” unosił się duch dobrej zabawy: „nabita” widownia raz po raz parskała śmiechem, a co celniejsze teksty i szczególnie udane wykonania (czyli… wszystkie) kwitowała brawami.

Koncert został sfinansowany ze środków Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Fot. Cezary Grabarczyk

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA