Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Grali i wygrali w... AFEKCIE

10-04-2019 21:09 | Autor: Mawi
W sobotę 6 kwietnia w XLO im. Królowej Jadwigi w ramach Festiwalu Artystycznego "Szafa" odbył się dzień muzyczny. Zagrało 15 młodych zespołów.

Jury miało trudne zadanie, bo poziom wykonawców był naprawdę wysoki. Z drugiej strony to oczywiście super, bo mamy utalentowaną młodzież. Jury przyznało pierwszą nagrodę zespołowi AFEKT w składzie: Patryk Zwierzyński – gitara, Jakub Chojnacki – gitara, Mateusz Grzybicki – bas, Ignacy Zieliński – perkusja, Jakub Rutkowski – wokal.

Afekt zagrał energetycznego rocka do własnych tekstów po polsku, a fani zespołu bawili się świetnie i śpiewali razem z zespołem. Kapela tego wieczoru otrzymała też nagrodę publiczności, a więc podwójny sukces! Brawo! Tym bardziej cieszy fakt, że członkowie tej kapeli szkolili swoje umiejętności na Warsztatach „Rockowe iM Granie” w Domu Kultury Imielin na Dereniowej 6, a debiutowali dwa lata temu na iM Rock Scenie - koncertem tamże. Życzymy młodym muzykom mnóstwa kolejnych koncertów, jak największej liczby fanów i sukcesów na dalszej muzycznej drodze. Dyrekcji Królówki i młodzieży - organizatorom dziękujemy zaś za wspaniałą imprezę.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA