Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Galaktyka w Galerii Działań

23-10-2019 20:26 | Autor: Klaudia Jaszczuk
Trzy miesiące temu otwierałam wystawę Życie i Śmierć. Nie przypuszczałam wówczas, że z czasem nabierze ona innego znaczenia. Większej mocy, jeszcze większego sensu dla mnie. Mówiłam o miłości, szczęściu, rutynie, samotności, śmierci, krzyczałam o cierpieniu i bólu, który widziałam w oczach ludzi.

Oni każdego dnia wstają i niosą swój krzyż w pokorze i tej nieznośnej ciszy. Widziałam to, a ostatnio sama doświadczyłam bólu, który rozrywał moje ciało... Zdecydowałam się cofnąć i pokazać jedną ze swoich prac z cyklu Życie i Śmierć- w Galerii Działań.

Galaktyka to kulki. TY, MY, WY, ONI WSZYSCY.

Ja jestem czerwoną tą w samym centrum, która oddala się od niebieskiej i zmierza ku zielonej, odpychając żółtą. A TY, którą jesteś na trzeciej, licząc od Słońca, oraz piątej pod względem wielkości planecie Układu Słonecznego?

Już 25 października zapraszam wszystkich zainteresowanych na wernisaż, godz.19.00, pon.-pt. 14.00-20.30. Wystawa czynna do 06 grudnia 2019r. Zrealizowano dzięki wsparciu Wydziału Kultury m. st. Warszawy dla Dzielnicy Ursynów.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA