Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

„Flower Power” – podsumowanie akcji

01-06-2021 20:20 | Autor: red.
Sukcesem okazała się zorganizowana w miniony weekend akcja „Flower Power - rozdajemy kwiaty za elektroodpady”. W trakcie zbiórki do recyklingu zostało przekazanych 5864 kg elektroodpadów oraz 673 kg zużytych baterii, rozdano w sumie 3000 sadzonek roślin.

Wydarzenie było wspólną inicjatywą Urzędu Dzielnicy Ursynów, ASEKOL PL oraz Unibail-Rodamco-Westfield. Kolejnym krokiem w celu zwiększenia zbiórki elektrośmieci jest ustawienie przy Centrum Ursynów czerwonego kontenera do zbiórki drobnych urządzeń i baterii. Mieszkańcy mogą z niego korzystać 24h na dobę. Taki pojemnik znajduje się także przy Urzędzie Dzielnicy (od strony al. KEN). Zapraszamy do korzystania z czerwonych pojemników również w innych miejscach w Warszawie. Listę dostępnych pojemników można sprawdzić na stronie www.czerwonekontenery.pl.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA