Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Finały biegów przełajowych

12-10-2016 21:08 | Autor: red.
Na Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbyły się w dniach 4 i 5 października zawody w ramach 50. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (WOM). Zmagania zainaugurowały indywidualne biegi przełajowe.

W czwartek, 6 października, odbyły się konkurencje sztafetowe - dwa medale zdobyli młodzi sportowcy z ursynowskiego Gimnazjum nr 92 im. Juliana Ursyna Niemcewicza przy Koncertowej.

W rywalizacji sztafetowej szkoła z Północnego Ursynowa zdobyła aż dwa medale WOM – złoty i srebrny. To najlepszy wynik w historii szkoły i dzielnicy. Gimnazjum nr 92 regularnie rok w rok plasuje się na najwyższych miejscach klasyfikacji łącznej szkół gimnazjalnych Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Uczniowie tej szkoły trenują w UKS GIM 92, SEMP-ie, Tie-Breaku, Warszawskim Klubie Kolarskim i wielu innych klubach.

„Drugi raz z rzędu finały biegów przełajowych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się na Ursynowie. W tym roku niezbyt sprzyjała nam aura, ale nie przeszkodziło to młodym biegaczom i biegaczkom licznie stawić się na torze i dzielnie walczyć na trasie. Jestem zadowolony także z wysokiego poziomu organizacji tej imprezy. Najlepszym świadectwem dobrze wykonanej roboty były uśmiechy dzieci i młodzieży" – podsumował zawody Rafał Miastowski, zastępca burmistrza Ursynowa.

Szczegółowe informacje o wynikach biegów przełajowych na stronie www.sport.ursynow.pl.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA