Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dyskusyjny Klub Filmowy „Dom Sztuki” od nowa

13-04-2022 21:06 | Autor: (AW)
W czwartek 28 kwietnia o godz. 19.00 pokazem filmu Paolo Sorrentino „The Hand of God” wznowi działalność Dyskusyjny Klub Filmowy „Dom Sztuki”. Będzie to możliwe dzięki organizacyjnemu wsparciu Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”, Funduszowi Edukacji Kulturalnej m.st. Warszawy, z którego DKF został sfinansowany oraz otwartości Domu Sztuki na tę inicjatywę.

W programie DKF-u znajdą się najciekawsze kinowe nowości i odrestaurowana cyfrowo klasyka. Do wakacji obejrzymy ponadto filmy: „Moje wspaniałe życie” w reż. Łukasza Grzegorzka (12 maja), „Spragnieni miłości” w reż. Wong Kar-Waia (26 maja) i „Noc na Ziemi” w reż. Jima Jarmuscha (9 czerwca). Pokazy będą odbywać się w Domu Sztuki SMB „Jary” (ul. Wiolinowa 14, stacja metra Ursynów) do listopada, w wybrane czwartki o godz. 19.00. Prelekcje przed pokazami wygłosi filmoznawca Andrzej Bukowiecki.

Karnet na 10 pokazów kosztuje 45 złotych. Można go nabyć online przez platformę Biletyna (odbiór karnetu z dowodem zakupu w kasie Domu Sztuki) lub bezpośrednio w kasie Domu Sztuki, na pół godziny przed seansami repertuarowymi. Zgodnie z zasadami obowiązującymi w DKF-ach, nie będzie sprzedaży biletów na poszczególne pokazy. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej oraz Facebooku Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”, które jest organizatorem tej edycji DKF-u, a także na stronie i w mediach społecznościowych Domu Sztuki.

Warto dodać, że od połowy lutego sala kinowa na Wiolinowej posiada nowoczesny projektor DCP oraz doskonały ekran, co zapewnia wysoką cyfrową jakość obrazu i dźwięku.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA