Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dyrektor Ursynowskiego Centrum Kultury

05-05-2021 21:34 | Autor: red.
Pracę rozpoczyna właśnie pierwszy dyrektor Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”. Prezydent m.st Warszawy Rafał Trzaskowski zaakceptował rekomendację Komisji Konkursowej, która jednogłośnie wskazała na to stanowisko Krzysztofa Czubaszka.

Nowy dyrektor Ursynowskiego Centrum Kultury to człowiek kultury. Jest doktorem nauk humanistycznych. Większość swojego zawodowego życia spędził w dzielnicy Śródmieście, ale od ponad dwudziestu lat jest mieszkańcem Ursynowa. To człowiek związany ze środowiskiem kulturalnym. Pracował na stanowisku naczelnika w Wydziale Kultury i Promocji dla Dzielnicy Śródmieście. Do głównych jego obowiązków należało organizowanie wydarzeń i projektów kulturalnych oraz współpraca i nadzór nad instytucjami kultury. Pełniąc funkcję zastępcy burmistrza oraz burmistrza Śródmieścia, był zaangażowany w sprawy kultury i sprawował bezpośredni nadzór nad Wydziałem Kultury i Promocji, Biblioteką Publiczną oraz Domem Kultury „Śródmieście”. Ważnym elementem jego ścieżki zawodowej jest edukacja związana z kulturą. Ukończył wyższe studia magisterskie na kierunku filologia polska – specjalność animacja kultury i nauczycielska, a także studia podyplomowe w zakresie komunikacji społecznej i mediów oraz zarządzania dla twórców, artystów i animatorów kultury.

– Dyrektor Krzysztof Czubaszek przedstawił autorski program, który jest zrównoważoną i ciekawą propozycją kulturalną, uwzględniającą potrzeby mieszkańców Ursynowa oraz rezultaty przeprowadzanych przez Urząd Dzielnicy Ursynów konsultacji społecznych. Najnowocześniejszy w stolicy dom kultury, zyskał doświadczonego w obszarze kultury człowieka i skutecznego menedżera. Efekty jego pracy z pewnością zostaną docenione przez mieszkańców – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA