Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dlaczego dzieci nie chcą spać

24-02-2021 20:10 | Autor: red.
W ostatnią sobotę w Domu Sztuki gościł dziecięcy teatr „Siadaj- Pała" z muzycznym przedstawieniem pt. „Dlaczego dzieci nie chcą spać".

Na wstępie autorka scenariusza i reżyser spektaklu, Małgorzata Grzesikowska, podziękowała dyrektorowi Domu Sztuki, Sławomirowi Gąsiewskiemu, za pomoc i serdeczne przyjęcie. Światła przygasły, publiczność ucichła ,scena zawirowała. Wdzięk, swoboda, ekspresja z jaką zaprezentowali się młodzi aktorzy, oczarowała widownię. Scenariusz przedstawienia bardzo prosty, dostosowany do możliwości nawet najmłodszych występujących 6-latków, wzbogacony uroczymi piosenkami, przy akompaniamencie Macieja Morguna, rozbawił widownię dziecięcą, a starszych przeniósł w beztroski świat dzieciństwa. Nie można pominąć ważnej puenty. Odpowiedzią na tytułowe pytanie był - brak całuska na dobranoc. Czułość i miłość jest przecież podstawą do stworzenia dziecku poczucia bezpieczeństwa i wartości.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA