Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Daukszewicz w wielkiej formie

30-03-2016 22:21 | Autor: ABU
W ostatni przedświąteczny poniedziałek w Domu Sztuki SMB „Jary” na Ursynowie odbył się koncert kabaretowy z cyklu „Marek Majewski i jego goście”.

Gość był tym razem jeden, ale za to jaki! Mowa o Krzysztofie Daukszewiczu, który po udanym występie gospodarza, Marka Majewskiego, przez mniej więcej półtorej godziny sypał dowcipami jak z rękawa, co pewien czas robiąc przerwę na piosenkę. Żarty i dykteryjki na tematy aktualne przeplatały się z tymi, które dotykały problemów ogólnych, a Daukszewicz opowiadał wszystkie na typowym dla niego gawędziarskim luzie. Był w wielkiej formie, którą okupująca wszystkie miejsca na widowni publiczność nagradzała salwami śmiechu i gromkimi brawami.

Koncert – sfinansowany ze środków Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy – zakończył się wspólnym odśpiewaniem piosenki przez Marka Majewskiego i Krzysztofa Daukszewicza. Rzecz jasna na sam koniec obaj złożyli rozbawionym słuchaczom życzenia świąteczne.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA