Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Będzie nowa nawierzchnia w Parku Jurajskim

21-06-2021 13:59 | Autor: red.
Ruszył remont nawierzchni placu zabaw na Olkówku. Obecna nawierzchnia ze względu na upływ czasu i intensywną eksploatację wymaga wymiany. Prace są realizowane w ramach projektu ”Jurajski Plac Zabaw – niech dinozaury dalej cieszą dzieci. Modernizacja nawierzchni placu zabaw” z Budżetu Obywatelskiego 2021. Przewidywany termin zakończenia prac to 11 sierpnia.

- Ulubiony plac zabaw ursynowskich dzieci zyska nową nawierzchnię. Będziemy na bieżąco monitorować przebieg prac i dążyć do tego, aby zakończyły się przed terminem wynikającym z umowy. Najważniejsze jest to, że dzieci będą mogły bawić się na nowej, czystej i bezpieczniej nawierzchni – mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa.

Wartość prac to 593 338,77 zł brutto. Na czas remontu zachęcamy najmłodszych i ich rodziców do korzystania z placów zabaw znajdujących się w najbliższej okolicy:

  • Park im. R. Kozłowskiego (w pobliżu Kopy Cwila)
  • Park im. Jana Pawła II (przy ul. Romera)
  • przy ul. Bacewiczówny.
Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA