Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Artur Gotz prosi o pomoc w nagraniu płyty

28-08-2019 20:49 | Autor: Mirosław Miroński
Znany aktor Artur Gotz zamierza wydać swoją czwartą płytę. W tym celu postanowił zebrać środki na jej wydanie w coraz częściej stosowany, choć jeszcze nie dość popularny u nas sposób. Chodzi o dofinansowanie społeczne tzw. crowdfunding, co po polsku oznacza finansowanie społeczne. Wpłat można dokonywać poprzez portal https://odpalprojekt.pl/p/arturgotz (już od 10 zł).

Za każdą wpłatę jest przewidziana nagroda – płyta, warsztaty aktorskie, prywatny koncert w domu lub ogrodzie oraz podziękowania lub logotyp firmy na płycie.

– Hej, cześć, dzień dobry – mówi młody aktor. Na początek dwa zdania o mnie. Nazywam się Artur Gotz, jestem wokalistą i aktorem. Wydałem trzy płyty: „Obiekt seksualny”, „Mężczyzna prawie idealny” i „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz”.

Mój jubileuszowy 500-tny koncert odbył się w sierpniu w Gliwicach. Śpiewałem w całej Polsce, Europie, a także w USA, Australii i Nowej Zelandii, jestem również tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox. Jako aktor jestem związany z teatrami Warszawy i Łodzi.

Na początku lipca odbyła się premiera teledysku do piosenki „Janusz i Grażyna” w reż. Archona z Sabiną Michalską i Michałem Wiśniewskim w rolach tytułowych (patrz załączone zdjęcie). Aktualnie pracuję nad moją czwartą płytą z piosenkami Igora Jaszczuka.

Koszt nagrania albumu to około 50 tysięcy (w tym wynajem studia, mix, mastering, honoraria muzyków). Brakuje mi 15 tysięcy, dlatego zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc.

Jakość moich produkcji jest najważniejsza, bo robię to dla Was, dlatego współpracuję z najlepszymi muzykami, realizatorami. Każdy album opatrzony jest książeczką z tekstami z sesją zdjęciową.

Bez Waszego wsparcia sfinalizowanie tej płyty nie będzie możliwe. Mam nadzieję, że przyczynicie się do powstania tego dzieła– wyjaśnia Artur.

Poniżej podaję strony:

www.arturgotz.pl - oficjalna strona

https://www.facebook.com/mezczyznaprawieidealny/ - Fanpage na Facebooku

O płycie: Cały album utrzymany będzie w estetyce vintage-pop i synth pop.

- Wykorzystujemy brzmienia klawiszowe z lat 80 i 90, ale w połączeniu z nowoczesnymi środkami wyrazu - dodaje aktor.

Autorem wszystkich tekstów i muzyki jest Igor Jaszczuk – songwriter, który tworzył repertuar dla takich gwiazd jak Violetta Villas, Halina Frąckowiak, Golec uOrkiestra, Leszcze, Stachursky, Michał Wiśniewski i wielu innych.

Na płycie oprócz piosenki „Janusz i Grażyna” będzie można usłyszeć utwory m.in. „Miłość z Facebooka”, „Piątek, piąteczek, piątunio”, „Schabowy”, „Karty na stół”, Domówka”, „Bluesg and troll”, „TV show”, „Ja kocham disco”. Premiera albumu przewidziana jest w 2020 roku.

- Jeśli uzbieramy 20 tysięcy nagramy teledysk, jeśli uzbieramy 25 tysięcy nagramy dwa teledyski - zwierza się artysta.

Artur Gotz - urodzony w Krakowie wokalista i aktor młodego pokolenia, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu (2006), prezes Fundacji Kultury i Sportu 44 w Warszawie. Występuje na scenie od jedenastego roku życia. W wieku 15 lat rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie, gdzie wystąpił w trzech premierach. Po studiach związany z teatrami Warszawy: (Współczesny, Kamienica, 6. piętro); Łodzi (Nowy) i Chorzowa (Rozrywki). Aktualnie współpracuje z Mazowieckim Teatrem Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie, Teatrem Piosenki im. Romana Kołakowskiego i Teatrem Nowym im. K. Dejmka w Łodzi.

Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Z jego piosenką wydał singiel „Usposobienie przyjemne”, a w 2010 r. odbyła się premiera płyty „Obiekt seksualny” z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej. W 2015 r. ukazała się druga płyta Artura Gotza „Mężczyzna prawie idealny” pod patronatem TVP 2 z piosenkami satyrycznymi, które napisała dla niego Agnieszka Chrzanowska. Trzeci solowy album artysty „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz” ukazał się w Walentynki 2018 r. i został objęty patronatem siedmiu rozgłośni Polskiego Radia.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA