Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

55. Warszawska Olimpiada Młodzieży

14-06-2022 21:57 | Autor: red.
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 46 imienia Stefana Starzyńskiego, reprezentująca Mokotów podczas Mistrzostw Warszawy w ringo w kategorii młodzież w ramach 55. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, zdobyła złote medale i tytuł Mistrzów Warszawy. Podopieczne i podopieczni trener Małgorzaty Gajdy pokonali przedstawicieli 12 dzielnic. Srebrne medale przypadły reprezentacji Bemowa, zaś brązowe Wesołej. Serdecznie gratulujemy!

Nieco mniej powodów do radości miały piłkarki 68 Liceum Ogólnokształcącego im. Tytusa Chałubińskiego, które reprezentowały Mokotów podczas Mistrzostw Warszawy w piłce nożnej dziewcząt w kategorii szkół ponadpodstawowych. W turnieju rozgrywanym na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów przy ul. Kazimierzowskiej dotarły do fazy półfinałowej. Złote medale zdobyły zawodniczki z Pragi Północ, srebrne ze Śródmieścia, zaś brązowe z Woli.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA