Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zostawił w aucie 11-letniego syna i poszedł kraść

12-07-2021 11:33 | Autor: pol
Policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież perfum. W trakcie interwencji okazało się, że podejrzany ma na koncie jeszcze inną kradzież, której się dopuścił pod koniec czerwca w tej samej drogerii. Mężczyzna przyznał się ale dodał, że do sklepu przyjechał wypożyczonym samochodem, w którym czeka jego 11-letni syn. Chłopiec został przekazany wezwanej na miejsce matce, a jego ojciec trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci zostali wezwani do jednej z drogerii przy ulicy Konstruktorskiej na Mokotowie kwadrans po godzinie 15:00. Na zapleczu czekał na nich pracownik ochrony oraz nieuczciwy klient, który w plecaku miał pięć flakoników markowych perfum wartych około 1300 zł. Policjanci odebrali mu nie jego własność i zwrócili kierowniczce drogerii. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Pracownik powiedział, iż z analizy monitoringu wynika, że ten sam mężczyzna dopuścił się kradzieży perfum w dniu 24 czerwca br.

Podejrzany przyznał się do obu przestępstw. Twierdził, że przyjechał do sklepu wypożyczonym autem, w którym czeka jego 11-letni syn. Funkcjonariusze przekazali chłopca wezwanej na miejsce matce. Kobieta wyjaśniła, że nie mieszka z ojcem dziecka. Dzisiaj miał z nim spędzić czas, ale nie w taki sposób. 38-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA