Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zmuszał pokrzywdzonego do oddania zegarka

19-07-2021 14:09 | Autor: pol
Ursynowscy kryminalni zatrzymali 31-latka podejrzanego o to, że uderzył pokrzywdzonego w tył głowy i zabrał mu zegarek. Ponadto mężczyzna miał w mieszkaniu środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli także gotówkę w kwocie 18.000 zł mogącą pochodzić z przestępczej działalności. Podejrzany już usłyszał zarzuty zmuszania do określonego w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, do których się przyznał.

Mając wystarczające dowody do zatrzymania podejrzanego policjanci postanowili złożyć mu wizytę. Poczekali na niego na parkingu w pobliżu budynku, w którym przebywał, mężczyzna przyjechał tam swoim autem kilka minut przed południem. Funkcjonariusze zatrzymali go kiedy wchodził do klatki schodowej. Oświadczył, że wie o co chodzi i przyznaje się, że zabrał zegarek pokrzywdzonemu i uderzył go w tył głowy.

W trakcie przeszukania w mieszkaniu zatrzymanego mundurowi znaleźli utracony zegarek oraz kilka gramów suszu roślinnego schowanego w szufladzie i woreczek z mefedronem ukryty w lodówce. Ponadto policjanci zabezpieczyli w jego mieszkaniu gotówkę w kwocie 18 000 zl., która mogła pochodzić z przestępstwa.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty, za które teraz sąd może go skazać nawet na 5 lat więzienia.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA