Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zmiany w organizacji ruchu w rejonie ul. Płaskowickiej

13-05-2019 16:14 | Autor: red.
Na Ursynowie trwa budowa tunelu przyszłej Południowej Obwodnicy Warszawy. Na czas prac budowlanych zamknięta dla ruchu została południowa jezdnia ul. Płaskowickiej. W najbliższym czasie wykonawca prac planuje jednak wprowadzić kolejne zmiany w organizacji ruchu.

W piątek późnym wieczorem zamknięty został dotychczasowy wyjazd z osiedla Kazury przez ul. Pileckiego na ul. Płaskowickiej. Ruch w tym miejscu został przełożony na tymczasową jezdnię, wybudowaną po zachodniej stronie starej drogi. Powróciła natomiast możliwość skrętu w lewo z ul. Płaskowickiej od strony al. Komisji Edukacji Narodowej w ul. Pileckiego, w kierunku osiedla Kazury.

Pod koniec tego tygodnia zmiany obejmą również skrzyżowanie ulic Płaskowieckiej, Dereniowej i Stryjeńskich. W piątek, 17 maja, późnym wieczorem zlikwidowane zostanie rondo, a w jego miejsce wytyczone zostanie tradycyjne skrzyżowanie. Równocześnie zamknięty dla ruchu zostanie wlot ul. Stryjeńskich – ruch będzie odbywał się tymczasową jezdnią, wybudowaną po zachodniej stronie dotychczasowego przebiegu ulicy.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA