Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zmiany na ul. Przyczółkowej

22-07-2020 20:15 | Autor: red.
Od piątku, 24 lipca, ok. godz. 22.00 wykonawca Południowej Obwodnicy Warszawy układać będzie ostatnią warstwę nawierzchni na wybudowanych jezdniach ul. Przyczółkowej przy węźle Południowej Obwodnicy Warszawy.

Podczas pierwszego etapu, od 24 lipca do 27 lipca do godz. 5.00 zamknięta będzie zachodnia jezdnia ul. Przyczółkowej (w kierunku Konstancina-Jeziorny) od ul. Branickiego do Marcepanowej. Ruch w obydwu kierunkach odbywał się będzie po jezdni wschodniej, po jednym pasie w każdym kierunku. Kierowcy jadący w kierunku Konstancina na skrzyżowaniu ul. Branickiego i Vogla będą musieli zmienić jezdnię, a na swój tor wrócą na wysokości ul. Marcepanowej.

Nie będzie również możliwości skrętu w lewo w ul. Uprawną i Europejską. Kierowcy chcący pojechać w te ulice będą musieli pojechać prosto i zawrócić na istniejącej zawrotce za ul. Pałacową.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA