Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zatrzymany przy Alternatywy

12-10-2020 11:54 | Autor: pol
Ursynowscy dzielnicowi zatrzymali 42-latka podejrzanego o umyślne uszkodzenie samochodu. Mężczyzna nieposiadający stałego miejsca zamieszkania siedział na ławce przy znanej z serialu ulicy Alternatywy 4. Dzień wcześniej wyładowywał swoją złość na przedniej szybie auta, tłukąc w nią kijem. Początkowo nie chciał się przyznać do przestępstwa, jednak w świetle przedstawionych mu dowodów potwierdził, że wybił szybę w samochodzie.

Jak ustalili dzielnicowi, 42-latek dzień wcześniej przechodził w rejonie prawidłowo zaparkowanych wzdłuż chodnika aut. Nie miał jednak najlepszego humoru. W pewnym momencie "zniosło" go lekko i zaczepił o lusterko jednego z pojazdów. Poirytowany tym faktem najpierw zaczął wyrzucać z siebie zdania złożone głównie z wulgaryzmów, a następnie z całej siły uderzać w przednią szybę samochodu dużym kijem, który miał przy sobie. Po wyładowaniu swoich emocji poszedł dalej, pozostawiając uszkodzone auto. Właściciel pojazdu zawiadomił o uszkodzeniach ursynowskich policjantów, określając uszkodzenia na kwotę około 1000 zł.

Mundurowi w ramach tak zwanego obchodu rejonu ustalili, że aktu wandalizmu mógł się dopuścić 42-latek, który nie posiada stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna prowadził migracyjny tryb życia, pomieszkując w różnych miejscach Warszawy. Kiedy funkcjonariusze dowiedzieli się, że podejrzany będący w ich zainteresowaniu przebywa w rejonie ulic Pileckiego i Alternatywy, postanowili to sprawdzić. Początkowo podejrzany nie przyznawał się do przestępstwa, jednak po przedstawieniu mu dowodów przyznał dzielnicowym, że to on uszkodził samochód, ponieważ poniosły go nerwy. Został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie, grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA