Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zapłać wygodnie i nowocześnie

30-09-2021 14:54 | Autor: red.
W Urzędzie Dzielnicy Ursynów, zainstalowany został właśnie samoobsługowy terminal płatniczy. To nowoczesne i wygodne urządzenie pozwala szybko i bez kolejki dokonać płatności za wybrane usługi wszystkim mieszkańcom. Dostosowane jest także do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Zlokalizowane jest na parterze, przy wejściu od strony al. KEN.

Urządzenie posiada czytelny ekran dotykowy, który ułatwia nawigację oraz wprowadzanie danych. Obsługa oraz proces dokonywania płatności realizowanie są intuicyjnie. Ponadto po wciśnięciu przycisku całe urządzanie obniża się o kilkanaście centymetrów, co w znacznym stopniu ułatwia korzystanie przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich.

Zainstalowana w urządzeniu drukarka wydaje potwierdzenia wniesienia opłaty oraz potwierdzenie transakcji płatniczej. Terminal przystosowany jest także do obsługi kart identyfikacyjnych dla osób często dokonujących płatności, co pozwala skrócić obsługę o czas potrzebny na wprowadzanie danych płatnika (terminal odczytuje je z karty ID klienta).

Urządzenie zostało zamontowane dzięki wsparciu dyrekcji Biura Długu i Restrukturyzacji Wierzytelności oraz Biura Administracji i Spraw Obywatelskich.

- Konsekwentnie od kilku lat modernizujemy budynek urzędu, aby każda wizyta była komfortowa, a nowoczesne rozwiązania oszczędzały czas ursynowian. Dziś uruchomiliśmy urządzenie, które ułatwi i przyspieszy mieszkańcom dokonywanie płatności. Za usługę można będzie zapłacić samodzielnie i szybko – mów zastępca burmistrza Ursynowa, Klaudiusz Ostrowski. – Terminal dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, co wpisuje się w nasze działania związane z zapewnieniem przyjaznego i dostępnego dla wszystkich budynku – dodaje.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA