Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zapisy na 13. Bieg Ursynowa

09-05-2019 16:17 | Autor: red.
W najbliższy poniedziałek, 13 maja o godzinie 12.00, rozpoczynają się zapisy do 13. edycji Biegu Ursynowa, który w tym roku odbędzie się 15 czerwca o 10.00.  Dla biegaczy chcących zmierzyć się z płaską i niezwykle szybką pięciokilometrową trasą Urząd Dzielnicy Ursynów przygotował 2500 pakietów startowych. Zapisy, informacje oraz regulamin Biegu Ursynowa dostępne będą od 13 maja, na oficjalnej stronie biegu  www.biegursynowa.com.

Pięciokilometrowa trasa, rozpoczynająca się w pobliżu Urzędu Dzielnicy Ursynów i wiodąca Al. KEN -– główną arterią Ursynowa, ma małą liczbę zakrętów, co daje zawodnikom możliwość poprawienia rekordów życiowych, a osobom pragnącym rozpocząć przygodę z bieganiem doskonałą okazję do sprawdzenia swoich możliwości. 

W osiągnięciu wymarzonego celu pomogą pacemakerzy, którzy będą prowadzić uczestników na czasy od 18 do 30 minut. Limit czasu na pokonanie trasy to aż 45 minut, więc każdy uczestnik powinien dać radę w myśl hasła biegu: „Yes I KEN”.

Podczas 13. Biegu Ursynowa nie zabraknie emocji stricte sportowych – zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu Ulicznym na 5 km oraz Mistrzostwa Polski Masters w biegu ulicznym na 5 km. Imprezie towarzyszyć będzie również wielobój sprawnościowy składający się z atrakcyjnych konkurencji sportowych przeznaczonych dla dzieci.

Koszt pakietu startowego (w skład którego wchodzi koszulka techniczna) to 50 złotych, osoby w wieku 65+ (urodzone w roku 1954 lub wcześniej) oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności są zwolnione z opłaty startowej.  Uwaga - w biegu mogą brać udział osoby od 12 roku życia (dzieci urodzone w 2007 roku i starsze).

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA