Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zajęcia dla dzieci w czasie strajku nauczycieli

09-04-2019 12:15 | Autor: red.
W związku ze strajkiem nauczycieli wiele mokotowskich instytucji kultury i sportu zapewniło dzieciom opiekę i zorganizowało ciekawe zajęcia. Grupy dzieci wraz z opiekunami brały udział w warsztatach fotograficznych na świeżym powietrzu oraz bawiły się przy ognisku w Służewskim Domu Kultury.

Dorożkarnia zorganizowała warsztaty tańców ludowych, a Dom Kultury Kadr przegląd Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży.  Ofertę kulturalną wzbogaciła także Biblioteka Multimedialna na ul. Tynieckiej organizując warsztaty z demokracji czy lekcje o dinozaurach. Dla dzieci i opiekunów, którzy chcieli ten czas spędzić na sportowo, Ośrodek Sport i Rekreacji udostępnił swój obiekt na ul. Niegocińskiej, czyli pływalnię, boisko oraz halę sportową.

Na kolejne dni strajku także zapewnione są zajęcia. Aby z nich skorzystać należy wziąć ze sobą legitymacje szkolną (nie dotyczy przedszkolaków) i wyszukać zajęcia w bazie ofert na  http://edukacja.um.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/informacje-dla-rodzicow-w-zwiazku-z-planowanym-strajkiem/21512-bezplatna-oferta

Na zajęcia dziecko przychodzi wspólnie z opiekunem.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA