Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zagłosuj na ursynowskie projekty!

22-09-2021 22:12 | Autor: red.
Budżet Obywatelski Mazowsza to wydzielona część budżetu Województwa Mazowieckiego, o której przeznaczeniu zdecydują w głosowaniu mieszkańcy. W tym roku do dyspozycji jest 25 mln złotych. Głosowanie, w którym także ursynowianie mogą oddać głos na projekty dla naszej dzielnicy trwa do 10 października.

- Mieszkańcy mogą oddawać swoje głosy jeszcze przez 19 dni. Tak jak w przypadku warszawskiego budżetu obywatelskiego tak i mazowieckiego uważam, że warto, a nawet trzeba, głosować na projekty, które zmieniają nasze najbliższe otoczenie. Wierzę, że dzięki mobilizacji ursynowian cześć z tych 25 mln zł może trafić na Ursynów - mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

- Zachęcam ursynowian do aktywności i wspierania lokalnych projektów. Dziś odwiedzamy Arenę Ursynów, ponieważ jeden z projektów z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza dotyczy właśnie aktywności w tym największym ursynowskim obiekcie sportowym. Jestem przekonana, że to wartościowa propozycja, na którą warto oddać głos - informuje Katarzyna Bornowska, radna Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

W procesie budżetu obywatelskiego może uczestniczyć każdy mieszkaniec Województwa Mazowieckiego. To możliwość bezpośredniego decydowania o tym, na co zostaną wydane środki z budżetu województwa. Jest to również realna szansa na realizację dobrych pomysłów oraz zmianę wizerunku najbliższego otoczenia. Głosowanie to wkład w rozwój województwa. Więcej informacji na www.bom.mazovia.pl.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA