Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wznowienie robót na ul. Rosoła

20-02-2019 21:31 | Autor: red.
Informujemy, że w dniu 21 lutego (czwartek) następuje wznowienie robót budowlanych na ul. Rosoła na odcinku ul. Jeżewskiego – ul. Wąwozowa. W pierwszej kolejności zostaną przebudowane miejsca parkingowe po zachodniej stronie ulicy. W czasie przebudowy będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się z tabliczką o możliwości odholowania parkujących pojazdów.

Przebudowa ul. Rosoła miała zostać zakończona do końca 2018 r., jednak decyzją Wojewody Mazowieckiego z dnia 7 maja 2018 r., uchylającą w całości decyzję zezwalającą na realizację inwestycji drogowej, zostały wstrzymane roboty budowlane do dnia 1 października 2018 r.

Planowany termin zakończenia budowy parkingów i przebudowy istniejącej zachodniej jezdni to koniec kwietnia 2019 r. W najbliższym czasie kierowcy muszą niestety uzbroić się w cierpliwość.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA