Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wznowienie prac na ul. Rosoła po zakończeniu roku szkolnego

15-05-2019 23:04 | Autor: red.
Zmiany w harmonogramie prac przy ul. Rosoła to dobra wiadomość dla mieszkańców Ursynowa.

Przy zachowaniu planowanego dotychczas terminu zakończenia inwestycji (6 lipca) końcówka prac przypadałaby na czerwiec – a tym samym  ostatnie tygodnie realizacji zadania inwestycyjnego wiązałyby się z utrudnieniami związanymi z dojazdem do szkoły oraz czerwcowym intensywnym ruchem komunikacyjnym. Korekta terminu to przeniesienie prac na okres wakacyjny w czasie mniejszego ruchu uwarunkowanego okresem urlopów. Nowy termin pozwoli także na komfortowe prowadzenie prac po stronie operatora energetycznego w tym rejonie. Wykonawca prac wystąpił z propozycją, aby po ich wznowieniu na miesiąc została zamknięta nitka ul. Rosoła od Centrum w stronę Kabat (na odcinku od ul. Jeżewskiego do ul. Wąwozowej).

– Sytuacja w związku z przebudową Rosoła jest dynamiczna. Dokonujemy korekty, mając na uwadze przede wszystkim dobro mieszkańców. Jestem przekonany, że koniec roku szkolnego i czas wakacyjnych wyjazdów to dobry moment na zakończenie prac na Rosoła. Co ważne, w tym rejonie zakończyła się budowa parkingów i już służą one mieszkańcom, zmniejszając uciążliwość realizowanych prac – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA