Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wyprzedaże garażowe na Ursynowie

12-07-2021 12:10 | Autor: red.
Urząd Dzielnicy Ursynów planuje zorganizować na urzędowym parkingu wyprzedaże garażowe. Pierwsza z nich odbędzie się 29 sierpnia br. Pozostałe dwie, o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna, zostaną zorganizowane w październiku i grudniu. Wszystkich uczestników obowiązywać będzie Regulamin Ursynowskich Wyprzedaży Garażowych 2021.

- Przychylając się do próśb bardzo wielu naszych mieszkańców postanowiliśmy zorganizować w tym roku 3 garażówki - mówi Robert Kempa, burmistrz Dzielnicy Ursynów - Pierwsza odbędzie się już 29 sierpnia. To czy kolejne dwie odbędą się, i kiedy,  zależeć będzie od zagrożenia epidemicznego. Jak zwykle odbędą się one  na naszym urzędowym  parkingu – dodaje.

Wszystkich uczestników obowiązywać będzie Regulamin Ursynowskich Wyprzedaży Garażowych 2021, który zostanie opublikowany w sierpniu. Zgłoszenia będą przyjmowane  od 20 sierpnia, a wcześniejsze nie będą rejestrowane.

Obowiązywać będzie nie tylko Regulamin, ale także aktualne w danej chwili rządowe wytyczne dot. organizacji imprez plenerowych w okresie pandemii COVID-19. Będą one kategorycznie egzekwowane przez Organizatora, czyli Urząd Dzielnicy Ursynów.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA