Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wyjątkowe obrazy w DK Imielin

28-10-2015 22:42 | Autor: red.
Do 15 listopada w Galerii Ucznia DK Imielin przy ul. Dereniowej 6 można oglądać obrazy Ewy Kozłowskiej, absolwentki Wydziału Geodezji UW i Projektowania Graficznego ASP w Łodzi.

Prezentowane prace to głównie pejzaże wykonane technika olejną na płótnie. Większość powstała w plenerze, a inspiracja do ich namalowania pojawiła się podczas podróży po Mazurach, Suwalszczyznie, Pomorzu oraz przede wszystkim Mazowszu. Piękno mazowieckich równin, łąk i wsi autorka darzy szczególnym sentymentem i dzieli się z nami tym uczuciem. Część prac powstała w trakcie studiów na ASP. Są to głównie martwe natury.

Najnowsze z prezentowanych obrazów powstały w ramach kursu plastycznego w Klubie A4 SMB Imielin, gdzie Ewa miała możliwość poznania nowych technik malarskich i pracy studyjnej. Autorka jest świetną kolorystką, niezwykle wrażliwą na kolory, uwielbia mieszać barwy na palecie, ich dobieranie jest dla niej największą przyjemnością. Dzięki kolorom jej pejzaże zyskują niepowtarzalny klimat, a martwe natury tchną niesamowitą energią.

Wystawę sfinansowano ze środków DzielnicyUrsynów m.st. Warszawy. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-20.00. Wstęp wolny.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA