Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wygodna i nowoczesna rejestracja dla pacjentów

29-07-2020 20:22 | Autor: red.
W powstającym na terenie Ursynowa Szpitalu Południowym zostaną wdrożone nowoczesne rozwiązania dotyczące rejestracji pacjentów. Stanie się tak dzięki projektowi „Zapewnienie wysokiej jakości usług medycznych poprzez wdrożenie e-usług w Szpitalu SOLEC Sp. z o.o. w Warszawie” zrealizowanemu za ponad 7 mln złotych (w tym 5,5 mln pochodzących ze środków UE).

Rozwiązania wypracowane w ramach tego projektu będą dostępne dla przyszłych pacjentów Szpitala Południowego, ponieważ Spółka Szpital SOLEC Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za uruchomienie szpitala w naszej dzielnicy.

Nowoczesne systemy informatyczne będą stanowiły wsparcie dla pacjentów w związku z procesami rejestracji i weryfikacji statusu w kolejce oczekujących (przed pobytem w szpitalu i wykonaniem usługi medycznej).

Główne procesy wspierane przez usługę to:

– możliwość rejestracji wizyty w poradni on-line;

– sprawdzenie dostępności wizyt według podanych kryteriów

– sprawdzenie listy planowanych wizyt i pobytów stacjonarnych;

– możliwość potwierdzenia planowanej wizyty lub świadczenia;

– możliwość zrezygnowania z planowanej wizyty lub świadczenia;

– możliwość zarezerwowania wizyty pierwszej i kolejnych;

– sprawdzenie statusu pacjenta w prowadzonych przez szpital kolejkach oczekujących wraz z informacją o planowanym terminie przyjęcia

e-Rejestracja to efekt realizacji projektu „Zapewnienie wysokiej jakości usług medycznych poprzez wdrożenie e-usług w Szpitalu SOLEC Sp. z o.o. w Warszawie”. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach osi priorytetowej II "Wzrost e-potencjału na Mazowszu" Działanie 2.1 "E-usługi" Poddziałanie 2.1.1 "E-usługi dla Mazowsza" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 - 2020. Wartość projektu wynosi 7 077467,60 zł, a tym kwota dofinansowanie z UE to 5 542236,32 zł.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA