Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wydarzenia kulturalne w Lesznowoli

05-03-2019 19:15 | Autor: red.
W tym tygodniu zapraszamy na dwa otwarte wydarzenia kulturalne oraz zachęcamy do zapisywania się na dwa wydarzenia malarskie, które odbędą się w przyszłości, a nabór na nie już trwa.

ŚRODA

6.03.2019 r. godz. 18.30 - "Afryka Środkowa" - spotkanie z Mariuszem Jachimczukiem w  Klubie Podróżnika Po Horyzont. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny.

PIĄTEK

8.03.2019 r. godz. 10.00 - Koncercik dla maluszków na gitarze pt. "Stary Donald farmę miał" z cyklu Muzyczne opowieści" w Klubie Rodziców. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

Trwa nabór prac malarskich

Do 15 marca br. trwa nabór prac na coroczną wystawę zbiorową. Zapraszamy artystów malarzy, tak profesjonalnych, jak i tworzących  amatorsko, do wzięcia udziału w zbiorowej  Ogólnopolskiej Wystawie Malarstwa pt. "Kobiece Światoprzestrzenie 2019" i zaprezentowania swoich dzieł.  Udział w wystawie mogą wziąć i panie, i panowie, jednakże tylko osoby pełnoletnie.

Tematyką prac jest dowolna interpretacja tak fizycznego, codziennego, jak i duchowego życia kobiety. Dopuszczalne są portrety, sceny rodzajowe, pejzaże oraz abstrakcje o zabarwieniu emocjonalnym. Szczegóły organizacyjne pod powyższym linkiem.

Ruszyły zapisy na wrześniowy plener malarski dla dorosłych

Tradycyjnie w miesiącu wrześniu, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli organizował będzie Plener Malarski dla uczestników zajęć malarskich, który odbędzie się w Bieszczadach w dniach 09-15.09.2019 r.

Udział w nim mogą wziąć również osoby spoza grup prowadzonych przez GOK Lesznowola, pasjonujące się rysowaniem i malowaniem. Informacje dot. miejscowości i okolic, noclegów, opłat i programu warsztatowego podczas wyjazdu - szczegóły na stronie www.gok-lesznowola.pl.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA