Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wybory i garażówka na Mokotowie

23-05-2019 15:59 | Autor: Krystian MALESA
Jak zapewne wszyscy wiemy, w najbliższą niedzielę odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego, wybierzemy w nich 52 posłów z Polski. Przed urną należy stawić się w godzinach pomiędzy 7:00 a 21:00. Warszawa oraz powiaty: warszawski, piaseczyński, zachodni, grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, pruszkowski i wołomiński wchodzą w skład  4. okręgu wyborczego. Wybierzemy stąd 5 europosłów.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego będziemy uczestniczyć już po raz czwarty, odbywają się one we wszystkich 27 krajach członkowskich Unii Europejskiej. W tych wyborach, podobnie jak w wyborach do Sejmu,  wybieramy tylko jednego kandydata czyli podczas całych wyborów zaznaczamy jeden X. Znakiem X zakreślamy jedno nazwisko.

W moim odczuciu każdy powinien wypełnić swój obywatelski obowiązek i pójść na wybory, a po nich… może miło spędzić czas wybierając się na przykład na Wyprzedaż Garażową. W najbliższą niedzielę nie odbędzie się ona na Ursynowie, a na Mokotowie przy ul. Niegocińskiej 2A w Ośrodku Sportu i Rekreacji i w jego otoczeniu przy pobliskiej szkole podstawowej.

Jest ona mniejsza niż ta na Ursynowie, ale można również znaleźć na niej ciekawe przedmioty, których jedni już nie potrzebują, a inni z wielką radością kupują. Garażówka to raj dla poszukiwaczy skarbów, pchli targ, kiermasz staroci, miejsce gdzie można kupić prawie wszystko.

Garażówki już na stałe weszły w harmonogram imprez ursynowskich, a także warszawskich. Garażówka ursynowska w zeszłym roku odniosła wielki sukces dzięki mieszkańcom, którzy bardzo licznie ją co miesiąc odwiedzają.

Na ul. Niegocińską można dojechać w kilka minut od metra Służew autobusami: 189, 193, 317, 401, 402. Wyprzedaż garażowa na Mokotowie trwa dla kupujących od godziny 12ej do 16ej, ale to właśnie w ciągu pierwszych dwóch godzin trafiają się największe okazje.Na Ursynowie garażówka już w pierwszy weekend czerwca.

Pójdźmy na wybory, a potem na garażówkę. Do zobaczenia!

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA