Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

19°
11°

Wpadł podczas kradzieży spodni!

26-10-2015 16:37 | Autor: red.
Dzięki czujności i doświadczeniu mokotowskich wywiadowców Maciej P. odpowie za kradzież sklepową. Z łupem przez funkcjonariuszy został przyłapany w trakcie opuszczania sklepu. W chwili zatrzymywania był kompletnie zaskoczony widokiem mundurowych. Śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży siedmiu par spodni.

Kontrolując teren jednego z miejscowych centrów handlowych mundurowi zauważyli znanego im Macieja P. Mężczyzna usiłował wynieść ze sklepu towar, za który nie zapłacił. Nie wiedział, że jest obserwowany przez funkcjonariuszy policji, którzy gdy tylko podejrzany opuścił teren sklepu, niezwłocznie go zatrzymali. Pod kurtą, którą trzymał w ręku 27-latek ukrył siedem par spodni. 

Maciej P. usłyszał zarzut kradzieży mienia. Kilka tygodni wcześniej prowadzący sprawę funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu udowodnili 27-latkowi trzy kradzieże mieszkaniowe. Wkrótce o wysokości kary zadecyduje sąd. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Wróć

Inne artykuły

Mundial 2018 pod Kopą Cwila Na cześć Krychowiaka wszyscy hip-hip-huuurrra! – nawoływał spiker po zakończonej transmisji meczu z Senegalem. Kibice podjęli wyzwanie, jednak nie było słychać wielkiego entuzjazmu. Przecież ten zdawałoby się prosty mecz został przegrany.
MAL już działa!! W sobotę 16 czerwca odbyła się uroczystość otwarcia Miejsca Aktywności Lokalnej (MAL) na Zielonym Ursynowie przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b.
Nowa parkowa alejka Mieszkańcy Ursynowa Północnego, zwłaszcza ci z okolic Puszczyka, Pięciolinii i Wiolinowej, mają kolejny powód do dumy. Na terenie zielonym, znajdującym się pomiędzy tymi ulicami, powstała zupełnie nowa, parkowa alejka – wykonana w ramach zeszłorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego.
Głosujmy na projekty BP jak najszybciej! Wywiad z burmistrzem Ursynowa Robertem Kempą.