Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

1°
-2°

Wpadł podczas kradzieży spodni!

26-10-2015 16:37 | Autor: red.
Dzięki czujności i doświadczeniu mokotowskich wywiadowców Maciej P. odpowie za kradzież sklepową. Z łupem przez funkcjonariuszy został przyłapany w trakcie opuszczania sklepu. W chwili zatrzymywania był kompletnie zaskoczony widokiem mundurowych. Śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży siedmiu par spodni.

Kontrolując teren jednego z miejscowych centrów handlowych mundurowi zauważyli znanego im Macieja P. Mężczyzna usiłował wynieść ze sklepu towar, za który nie zapłacił. Nie wiedział, że jest obserwowany przez funkcjonariuszy policji, którzy gdy tylko podejrzany opuścił teren sklepu, niezwłocznie go zatrzymali. Pod kurtą, którą trzymał w ręku 27-latek ukrył siedem par spodni. 

Maciej P. usłyszał zarzut kradzieży mienia. Kilka tygodni wcześniej prowadzący sprawę funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu udowodnili 27-latkowi trzy kradzieże mieszkaniowe. Wkrótce o wysokości kary zadecyduje sąd. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Wróć

Inne artykuły

Jak nazywać ulice Warszawy? Ostatnie lata przyniosły tak liczne zmiany nazw ulic i placów Warszawy, że jej długoletni mieszkańcy zaczęli się gubić. Sam miałem tego przykład w minionym tygodniu, gdy wyznaczono mi wizytę w LuxMedzie przy ul. Komitetu Obrony Robotników, domyślnie zaznaczając od razu, ze chodzi o ulicę noszącą przez lat wiele nazwę – 17 Stycznia.
Inteligent w centrum buntu robotniczego Z legendą opozycji PRL Andrzejem Celińskim o stanie wojennym i nie tylko...
Ul. Rosoła już przejezdna W środę (12 grudnia) o godzinie 20.00 spółka Fal-Bruk w porozumieniu z właściwymi służbami miejskimi i w obecności pracowników Urzędu Dzielnicy Ursynów wprowadziła nową organizację ruchu na ul. Rosoła. Obecnie ruch jest możliwy dwoma jezdniami, również w kierunku Centrum na nowej jezdni (2 pasami).
Choinka w urzędzie i przed urzędem W czwartek (6 grudnia), w Mikołajki, przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów od strony Al. KEN rozbłysła wielka, jedenastometrowa choinka oświetlona diodami LED.