Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-13°

Wpadł podczas kradzieży spodni!

26-10-2015 16:37 | Autor: red.
Dzięki czujności i doświadczeniu mokotowskich wywiadowców Maciej P. odpowie za kradzież sklepową. Z łupem przez funkcjonariuszy został przyłapany w trakcie opuszczania sklepu. W chwili zatrzymywania był kompletnie zaskoczony widokiem mundurowych. Śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży siedmiu par spodni.

Kontrolując teren jednego z miejscowych centrów handlowych mundurowi zauważyli znanego im Macieja P. Mężczyzna usiłował wynieść ze sklepu towar, za który nie zapłacił. Nie wiedział, że jest obserwowany przez funkcjonariuszy policji, którzy gdy tylko podejrzany opuścił teren sklepu, niezwłocznie go zatrzymali. Pod kurtą, którą trzymał w ręku 27-latek ukrył siedem par spodni. 

Maciej P. usłyszał zarzut kradzieży mienia. Kilka tygodni wcześniej prowadzący sprawę funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu udowodnili 27-latkowi trzy kradzieże mieszkaniowe. Wkrótce o wysokości kary zadecyduje sąd. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Wróć

Inne artykuły

Kulturalne przedwiośnie na Ursynowie Już po raz trzeci urząd dzielnicy zorganizował Ursynowski Kalejdoskop Teatralny – swoisty przegląd spektakli dla dzieci i dorosłych. Pomysł przeglądu teatralnego bardzo przypadł do gustu mieszkańcom, jak co roku zainteresowanie bezpłatnymi kartami wstępu dystrybuowanymi przez urząd przewyższa pojemność sal, także tej największej, w Multikinie, w której odbyły się aż trzy przedstawienia.
Rekordowe wykonanie budżetu! Rozmawiamy z burmistrzem Ursynowa Robertem Kempą.
Jakie są efekty samowładztwa stołecznego ratusza Ostatnia sesja ursynowskiego samorządu była klasycznym przykładem kompletnego niezrozumienia przez mieszkańców kompetencji i możliwości rad dzielnic w mieście stołecznym Warszawa. Przez kilka godzin toczono jałową dyskusję, która nie przyniesie żadnych efektów.
XLV sesja Rady Dzielnicy Ursynów To była bardzo pracowita sesja, trwająca blisko siedem godzin. Wykonanie budżetu za rok 2017, sprawy planów zagospodarowania przestrzennego, m. in. Kabat oraz północnej części osiedla Stokłosy, przyjęcia Strategii Warszawa 2030, program "Aktywny sześciolatek w I-szej klasie" i zmiany budżetowe Dzielnicy na 2018 r. były głównymi – spośród łącznie 11 punktów merytorycznych – tematami posiedzenia i dyskusji radnych, do której włączali się licznie przybyli mieszkańcy.