Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

15°
9°

Wpadł podczas kradzieży spodni!

26-10-2015 16:37 | Autor: red.
Dzięki czujności i doświadczeniu mokotowskich wywiadowców Maciej P. odpowie za kradzież sklepową. Z łupem przez funkcjonariuszy został przyłapany w trakcie opuszczania sklepu. W chwili zatrzymywania był kompletnie zaskoczony widokiem mundurowych. Śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży siedmiu par spodni.

Kontrolując teren jednego z miejscowych centrów handlowych mundurowi zauważyli znanego im Macieja P. Mężczyzna usiłował wynieść ze sklepu towar, za który nie zapłacił. Nie wiedział, że jest obserwowany przez funkcjonariuszy policji, którzy gdy tylko podejrzany opuścił teren sklepu, niezwłocznie go zatrzymali. Pod kurtą, którą trzymał w ręku 27-latek ukrył siedem par spodni. 

Maciej P. usłyszał zarzut kradzieży mienia. Kilka tygodni wcześniej prowadzący sprawę funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu udowodnili 27-latkowi trzy kradzieże mieszkaniowe. Wkrótce o wysokości kary zadecyduje sąd. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Wróć

Inne artykuły

XXI BIEG PASSY przed nami! Już w sobotę 29 września odbędzie się kolejny, już 21. Bieg Passy. Jak co roku spotykamy się pod Kopą Cwila, start punktualnie o 12. Obecność obowiązkowa.
Kandydaci na prezydenta Warszawy znów na Ursynowie Początek tygodnia znów zaowocował ważnymi wizytami na Ursynowie. W poniedziałek 17 września swój briefing prasowy realizował kandydat Zjednoczonej Prawicy Patryk Jaki w towarzystwie Piotra Guziała. We wtorek 18 września gościliśmy konkurencyjnego kandydata na prezydenta z ramienia Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego.
Nasz Ursynów i Otwarty Ursynów poparli Jacka Wojciechowicza - oświadczenie W dniu 16 września jako Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Ursynów + Otwarty Ursynów ogłosiliśmy swoją decyzję dotyczącą wyborów na Prezydenta Warszawy i do Rady Warszawy.
Mocne otwarcie sezonu artystycznego na Ursynowie Początek września był na Ursynowie wyjątkowy dla miłośników kultury. Dzielnica zaprosiła mieszkańców na tradycyjny cykl wydarzeń w ramach Inauguracji Roku Kulturalnego 2018/2019.