Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wpadł, bo przejechał na czerwonym

14-09-2020 11:58 | Autor: pol
Mokotowscy wywiadowcy zatrzymali 26-latka kierującego samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę policjantów, ponieważ nie zastosował się do sygnałów drogowych i przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Około godziny 2.30 w nocy policjanci patrolujący rejon Mokotowa zauważyli jak przez skrzyżowanie ulic Puławskiej i Wilanowskiej przemknęło audi, nie zwracając uwagi na to, że sygnalizator emitował właśnie czerwone światło. W związku z powyższym mundurowi podjęli kontrolę drogową.

Od siedzącego za kierownicą obywatela Ukrainy wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 26-latek miał ponad jeden promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kierowcę oraz jego prawo jazdy, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz czekają go zarzuty, za które sąd może go skazać nawet na 2 lata więzienia. Na długo będzie musiał też pożegnać się z prawem jazdy.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA