Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wolny Uniwersytet Ursynowa

05-02-2020 20:53 | Autor: red.
W najbliższą sobotę, 8 lutego w Urzędzie Dzielnicy Ursynów rozpocznie się letni semestr 2019/2020  WOLNEGO UNIWERSYTETU URSYNOWA.  Wykłady, podobnie jak poprzednio, podzielone będą na dwa wydziały: Geografii Świata oraz Varsavianistyki. W ramach pierwszego będzie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o różnych zakątkach świata, a w ramach drugiego poszerzyć swoją wiedzę na temat Warszawy.

Podczas sobotniego spotkania mieszkańcy Ursynowa będą mieli okazję wziąć udział w dwóch wykładach:

- godz. 11.00 - Geografia Świata -  dr Agata Cieszewska  „Rio Grande, Alamo i Leopold Moczygemba czyli kilka miesięcy w Teksasie”.  Koordynacja dr Agnieszka Sosnowska

- godz. 12.45 – Varsavianistyka -  Paweł Łoś  „Współczesne legendy miejskie”.  Koordynacja: Magdalena Chludzińska

-  Już w najbliższy weekend startuje kolejny cykl wartościowych wykładów, jakie od wielu lat organizujemy w ursynowskim Ratuszu. Ciekawe tematy, świetni wykładowcy i sprawdzona formuła to gwarancja zdobycia użytecznej wiedzy. Przypominam, że jak co roku wiele wykładów dotyczy historii i ciekawostek związanych z Warszawą, a nawet z naszą „małą ojczyzną” czyli Ursynowem  - mówi zastępca burmistrza  Klaudiusz Ostrowski.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA