Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wiosenny namiot burmistrza Kempy na Kabatach

15-05-2019 23:08 | Autor: Bogusław Lasocki
W czwartkowe popołudnie 9 maja rozpoczął się kolejny cykl spotkań burmistrza z mieszkańcami Ursynowa. Początek na Kabatach, w dalszej kolejności namiot pojawi się obok DOK-u przy ul. Kajakowej, przy wejściu do metra Imielin oraz w Dzień Cichociemnych pod Kopą Cwila. Spotkania tego typu organizowane są już od 2015 roku i wywołują duże zainteresowanie mieszkańców.

Nie na co dzień można bowiem bezpośrednio porozmawiać z burmistrzem – zadać pytania, podyskutować na temat planów i realizacji albo opóźnień inwestycji w rejonie zamieszkania, wypowiedzieć swoje opinie, uzyskać wyjaśnienia z pierwszej ręki.

Spotkanie kabackie przy ul. Stryjeńskich i Wąwozowej, może dlatego, że pierwsze, nie przyciągnęło takiej liczby zainteresowanych jak poprzednie, jednak w ciągu pierwszej godziny do burmistrza ustawiła się spora kolejka mieszkańców. Ciągle duże zainteresowanie mieszkańców wzbudzały sprawy "ogólnoursynowskie", dotychczas nierozwiązane.

Co z darmowymi toaletami w rejonie Kazurki? Kiedy następne darmowe zajęcia dedykowane kobietom? Czy będą wyrzutnie spalin z tuneli POW. Kiedy i czy w ogóle będzie wybudowana Ciszewskiego-bis. Co będzie dalej z TESCO? Kiedy wreszcie powstanie Szpital Południowy?

– Problemy są poważne i niemożliwe do zrealizowania w krótkim terminie – wyjaśniał cierpliwie Robert Kempa. – Wszystko jest na dobrej drodze, to są dla nas bardzo ważne tematy. Będziemy je realizować tak szybko, jak się da – obiecywał burmistrz.

W sumie namiot odwiedziło ponad dwadzieścia osób, a patrząc na ich twarze, widać było, że wyjaśnienia burmistrza były przynajmniej częściowo satysfakcjonujące.

Przed nami jeszcze trzy spotkania w ramach "wiosennego namiotu burmistrza Kempy":

- 16 maja (czwartek) godz. 16 - 18, DOK Ursynów, ul. Kajakowa 12b

- 23 maja (czwartek) godz. 16 - 18, metro Imielin

- 26 maja (niedziela) godz. 14 - 16, Kopa Cwila (Dzień Cichociemnych)

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA