Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Warszawska Syrenka – młode talenty nagrodzone!

11-04-2019 17:08 | Autor: red.
W dniu 6 kwietnia br. w ursynowskim Ratuszu odbyła się uroczystość, podczas której ogłoszono wyniki jednego z etapów konkursu „Warszawska Syrenka”. Przedstawiciele dzielnicowych władz samorządowych wręczyli uczestnikom dyplomy i upominki książkowe, które ufundował Urząd Dzielnicy Ursynów.

Laureaci nagród, którzy będą reprezentować Dzielnicę w finale konkursu, recytowali utwory, za które otrzymali najwyższe laury. Uroczystość uświetnił występ Michała Zawadki pt.: „Spotkanie ze słowem…żyjesz jak mówisz”. Równorzędne nagrody, których laureaci będą reprezentować Dzielnicę Ursynów w finale tegorocznej edycji Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” otrzymali: Jagoda Kozłowska, Julia Stanecka, Stefania Pych, Jakub Strach, Melania Mędrzak oraz Zofia Możdżeń – Marcinkowska.

– To ogromny zaszczyt i radość, że możemy przekazać nagrody i w ten sposób docenić młodych, utalentowanych ursynowskich uczniów. Warszawska Syrenka to konkurs z wieloletnią tradycją, co roku nasi młodzi mieszkańcy reprezentują bardzo wysoki poziom – mocno trzymam kciuki, by godnie reprezentowali naszą dzielnicę w finale konkursu – mówi zastępca burmistrza Klaudiusz Ostrowski.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA