Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Warszawska Syrenka – młode talenty nagrodzone!

11-04-2019 17:08 | Autor: red.
W dniu 6 kwietnia br. w ursynowskim Ratuszu odbyła się uroczystość, podczas której ogłoszono wyniki jednego z etapów konkursu „Warszawska Syrenka”. Przedstawiciele dzielnicowych władz samorządowych wręczyli uczestnikom dyplomy i upominki książkowe, które ufundował Urząd Dzielnicy Ursynów.

Laureaci nagród, którzy będą reprezentować Dzielnicę w finale konkursu, recytowali utwory, za które otrzymali najwyższe laury. Uroczystość uświetnił występ Michała Zawadki pt.: „Spotkanie ze słowem…żyjesz jak mówisz”. Równorzędne nagrody, których laureaci będą reprezentować Dzielnicę Ursynów w finale tegorocznej edycji Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” otrzymali: Jagoda Kozłowska, Julia Stanecka, Stefania Pych, Jakub Strach, Melania Mędrzak oraz Zofia Możdżeń – Marcinkowska.

– To ogromny zaszczyt i radość, że możemy przekazać nagrody i w ten sposób docenić młodych, utalentowanych ursynowskich uczniów. Warszawska Syrenka to konkurs z wieloletnią tradycją, co roku nasi młodzi mieszkańcy reprezentują bardzo wysoki poziom – mocno trzymam kciuki, by godnie reprezentowali naszą dzielnicę w finale konkursu – mówi zastępca burmistrza Klaudiusz Ostrowski.

Wróć

Inne artykuły

Koniec wysypiska na Surowieckiego Jednym z czołowych tematów naszej okolicy jest stan bieżący oraz niepewna przyszłość dawnego bazarku „za Megasamem”. Niestety, po opuszczeniu terenu przez kupców, popadł on w kompletną ruinę. Plac zaczął być wykorzystywany jako wysypisko, parking dla wraków samochodów lub strefa przeładunkowa dla śmieciarek.
Czas atrakcyjnych majówek Rozmawiamy z wiceburmistrzem Ursynowa Klaudiuszem Ostrowskim.
Dzielnica dba o boiska W zeszłym roku dzielnica wymieniła nawierzchnie na kilku ursynowskich boiskach, m. in. w parku Jana Pawła II. Sezon piłkarski (i nie tylko) zaczął się na dobre, a ratusz zapowiada prace na kolejnych obiektach.
W sobotę oddaj krew! W najbliższą sobotę, 27 kwietnia w godz. 9.00 – 14.00, odbędzie się kolejna zbiórka krwi pn. „Twoja decyzja, czyjeś życie”. Krwiobus będzie czekał na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów.