Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

W piątek startuje Cytadela!

23-05-2019 15:58 | Autor: red.
W najbliższy piątek, 24 maja w Nowym Dworze Mazowieckim pod Warszawą rozpocznie się Festiwal Fantastyki Cytadela. W wydarzeniu udział wezmą niezwykli goście. Udział potwierdzili m. in. Andrzej Pilipiuk, Jarosław Grzędowicz, Maja Lidia Kossakowska oraz Magdalena Koza.

Festiwal odbędzie się w dniach 24–26 maja w Garnizonie Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki). Na stronie internetowej www.festiwalcytadela.pl dostępny jest szczegółowy program wydarzenia.

- Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w tym roku program Festiwalu Fantastyki jest wyjątkowo bogaty. Będzie barwnie i kolorowo zarówno za sprawą licznych atrakcji, jak i blisko 500 osób (cosplayerów) które w najbliższy weekend wcielą się w fantastycznych bohaterów –– mówi organizatorka wydarzenia Dorota Filipczak–Brzychcy. - Fantastykę odbieramy wszystkimi zmysłami. Dlatego atrakcjom towarzyszy w tym roku Festiwal Smaków, czyli propozycje kulinarne nawiązujące tematycznie do poszczególnych stref tematycznych imprezy. Pozwoli to uczestnikom na pełniejsze i jeszcze atrakcyjniejsze wczucie się w fantastyczny klimat – dodaje.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA