Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

W cieniu POW Przyczółkowa jak nowa

10-08-2020 11:55 | Autor: zdm.waw.pl
W dniach 24.07-26.07 oraz 31.07-3.08 budowniczy obwodnicy na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad układali nawierzchnię jezdni w rejonie przyszłego węzła POW przy ul. Przyczółkowej. W tym czasie kolejno zamknięta była zachodnia a następnie wschodnia jezdnia na odcinku od POW do skrzyżowania z ulicami Branickiego i Vogla.

W dokładnie tym samym terminie ZDM wykonał dodatkowo wymianę nawierzchni obu jezdni ulicy Przyczółkowej na odcinku od ul. Vogla do ul. Europejskiej, czyli do początku zakresu prac GDDKiA. Dzięki temu nową nawierzchnię ma już cały ciąg Powsińskiej, Wiertniczej Przyczółkowej i Drewny aż do granicy miasta

Prace odbywały się w cieniu robót na obwodnicy. Nie powodowały żadnych dodatkowych utrudnień w ruchu, oprócz wyżej wymienionych związanych z budową węzła obwodnicy.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA