Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ursynowski bal seniorów

27-02-2019 22:01 | Autor: Irena Karpowicz i Magda Dąbrowska
W sobotę 23 lutego odbył się trzeci już BAL PRZEBIERAŃCÓW dla 300 Ursynowskich Seniorów, organizowany przez Klubotekę Dojrzałego Człowieka. Dzięki wspaniale przygotowanej muzyce i pięknym piosenkom, a naszym DJ był Łukasz „Komar” Muszyński-piosenkarz, zabawa była super – balowaliśmy i skakaliśmy nie czując zmęczenia. Najlepiej ,, szalejące w tańcu pary" otrzymały wyróżnienia i upominki.

Wszyscy wyglądali wspaniale. Stroje były cudowne, a te najbardziej pomysłowe, własnoręcznie przygotowane, zostały nagrodzone. Bal był współfinansowany przez Dzielnicę Ursynów m. st. Warszawa, za co bardzo dziękujemy w imieniu uczestników. Gośćmi na balu byli również przedstawiciele Urzędu Dzielnicy – Pan burmistrz Robert Kempa, wiceburmistrz Jakub Berent oraz radni Karolina Zdrodowska i Antoni Pomianowski.

Pięknie przygotowana sala i stoły, pyszne jedzenie, miła i chętna do pomocy obsługa to kolejny raz zasługa firmy POTRIS. W tym roku dodatkową atrakcją balu była fotobudka, która miała ogromne powodzenie. Dziękujemy też Panu Pawłowi Palusińskiemu z Hali UCSiR za empatię dla nas, seniorów, wszystkie nasze bale odbywały się w tym miejscu i zawsze jesteśmy tu mile widziani. Piękne zdjęcia i film na naszym https://www.facebook.com/Kluboteka/ to zasługa Walerii Guściory i Eli Netter. – Wielkie dzięki – to nasze Klubowiczki uczestniczki Klubu Foto

Dostajemy od Was seniorów i Waszych dzieci tyle ciepłych słów gestów, telefonów, listów, e-maili podziękowań za bal, za to, że jesteśmy, że działamy, to wspaniałe uczucie, kiedy robi się coś, co się kocha i jeszcze jest to zauważone, to wszystko, dają nam napęd do dalszego działania. Bardzo dziękujemy.

– Już po raz trzeci nasi seniorzy bawili się na balu przebierańców współfinansowany przez Dzielnicę Ursynów. I także tym razem uczestnicy udowodnili, że nikt nie bawi się tak jak mieszkańcy Ursynowa. Jak zwykle przepięknym i pomysłowym strojom towarzyszyła wspaniała i niezwykła atmosfera. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i zapraszam do udziału już za rok – mówi z entuzjazmem Zastępca Burmistrza Jakub Berent.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA