Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ursynowska Garażówka i Targ Zdrowej Żywności

18-08-2021 22:00 | Autor: red.
W niedzielę, 29 sierpnia na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów odbędzie się wyprzedaż garażowa. Rejestrację rozpoczynamy 20 sierpnia, wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona i wynosi 100.

 Tego samego dnia, również na urzędowym parkingu, odbędzie się Targ Zdrowej Żywności. Targ odbędzie się w godz. 10.00-15.00, a Garażówka w godz. 12.00-16.00. Podczas obu wydarzeń będzie obowiązywał reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19.

– Wyprzedaż garażowa na parkingu przy urzędzie zawsze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego postanowiliśmy zorganizować ją ponownie. To propozycja dla tych, którzy szukają przedmiotów z duszą i historią, a także dla tych, którzy chcą dać drugie życie przeróżnym rzeczom. Wydarzeniem towarzyszącym jest Targ Zdrowej Żywności, podczas którego mieszkańcy będą mogli kupić zdrową i smaczną żywność. Zachęcam do udziału w tych wydarzeniach – mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa.

Szczegółowe informacje na www.ursynow.pl.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA