Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ursynów ma „Ogrodnika Dzielnicy”

06-11-2019 20:46 | Autor: red.
Władze urzędu dzielnicy Ursynów przedstawiły „Ogrodnika Dzielnicy” - tę nową funkcję będzie pełniła Pani Magdalena Suszko. Do zadań tzw. „Ogrodnika Dzielnicy” należy przede wszystkim kreowanie wizerunku przestrzeni dzielnicy w zakresie zieleni oraz nadzór nad estetyką terenów i obiektów w dzielnicy.

Zgodnie z podjętą przez zarząd dzielnicy Ursynów decyzją, utworzenie tego stanowiska nie wiązało się z utworzeniem nowego etatu w urzędzie; założeniem było wyłonienie odpowiedniej osoby spośród pracowników Wydziału Ochrony Środowiska dla dzielnicy Ursynów (przeniesienie wewnętrzne).

„Ogrodnikiem” została Pani Magdalena Suszko, która w ursynowskim WOŚ pracuje od 2017 r., a w urzędzie m.st. Warszawy od 2008 roku. Pani Magdalena Suszko ukończyła ogrodnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe - Systemy informacji przestrzennej na Politechnice Warszawskiej, a także kurs „Inspektor nadzoru terenów zieleni”. Posiada doświadczenie zawodowe z zakresu zarządzania, ochrony i rozwoju terenów i obiektów zieleni oraz utrzymania i pielęgnacji zieleni. Dodatkowym atutem jest fakt, że Magdalena Suszko mieszka na Ursynowie, potrafi spojrzeć na ursynowskie tereny zieleni okiem codziennego użytkownika, a nie tylko z perspektywy urzędnika.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA