Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Ul. Rosoła już przejezdna

12-12-2018 21:37 | Autor: red.
W środę (12 grudnia) o godzinie 20.00 spółka Fal-Bruk w porozumieniu z właściwymi służbami miejskimi i w obecności pracowników Urzędu Dzielnicy Ursynów wprowadziła nową organizację ruchu na ul. Rosoła. Obecnie ruch jest możliwy dwoma jezdniami, również w kierunku Centrum na nowej jezdni (2 pasami).

Jednocześnie uruchomiona została sygnalizacja świetlna Wąwozowa/Relaksowa/Rosoła. Dalsze prace modernizacyjne zostaną podjęte na wiosnę.

– Dziś zakończyły się trwające od kilku tygodni utrudnienia, które były związane z budową i koniecznością wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu. Dzięki zaangażowaniu urzędu czasowa organizacja ruchu została wdrożona w możliwie krótkim terminie i cieszę się że nowa jezdnia w kierunku Centrum została już wykonana w całości. W przyszłym roku czeka nas modernizacja fragmentu istniejącej już jezdni ul. Rosoła oraz parkingów ale najważniejsze prace za nami – mówi burmistrz Robert Kempa.

Wróć

Inne artykuły

Głos samorządu ma znaczenie Gminy i powiaty metropolii warszawskiej zaapelowały do rządu o uzupełnienie projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego w zakresie wsparcia dla miast wojewódzkich i ich obszarów funkcjonalnych.
Koniec wysypiska na Surowieckiego Jednym z czołowych tematów naszej okolicy jest stan bieżący oraz niepewna przyszłość dawnego bazarku „za Megasamem”. Niestety, po opuszczeniu terenu przez kupców, popadł on w kompletną ruinę. Plac zaczął być wykorzystywany jako wysypisko, parking dla wraków samochodów lub strefa przeładunkowa dla śmieciarek.
Czas atrakcyjnych majówek Rozmawiamy z wiceburmistrzem Ursynowa Klaudiuszem Ostrowskim.
Dzielnica dba o boiska W zeszłym roku dzielnica wymieniła nawierzchnie na kilku ursynowskich boiskach, m. in. w parku Jana Pawła II. Sezon piłkarski (i nie tylko) zaczął się na dobre, a ratusz zapowiada prace na kolejnych obiektach.