Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ucieczka po balkonach

14-01-2020 11:41 | Autor: pol
Ursynowscy policjanci przy pomocy strażaków pożarnych zdjęli z 4 piętra i zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który próbował przed nimi uciekać po balkonach...

Jak ustalili policjanci, mieszkaniec jednego z ursynowskich osiedli w wyniku nieporozumienia rozstał się ze swoją partnerką. Tego samego dnia poinformował ją, że nie zamierza tak zostawić sprawy i uprzykrzy jej życie. Pierwsze co zrobił, to pojechał w okolice mieszkania babci byłej partnerki i wybił szybę w jej mieszkaniu, powodując tym straty w wysokości 600 zł. Pokrzywdzona powiadomiła o przestępstwie policjantów, którzy postanowili odwiedzić podejrzanego w jego mieszkaniu.

Mężczyzna na widok funkcjonariuszy wyszedł na balkon na 4 piętrze i próbując uciec przeskoczył na balustradę sąsiadów. Szybko się jednak zorientował, że to rozwiązanie było bardzo niebezpieczne i zrezygnował. Strach jednak uniemożliwił mu powrót do swojego mieszkania i bezpieczne zejście. Poprosił więc policjantów o pomoc. Funkcjonariusze wezwali strażaków pożarnych ze specjalistycznym wysięgnikiem, dzięki któremu udało się uratować nieszczęśliwca.

Skruszony mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz czekają go zarzuty, za które sąd może go skazać nawet na 5 lat pozbawienia wolności.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA