Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Tydzień projektowy Erasmus+ w XLIX LO

19-03-2019 15:24 | Autor: red.
XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego od 1 września 2017 roku uczestniczy w Projekcie Erasmus+ Aktorstwo i Teatr w Europie - nowatorska ścieżka edukacji.

W ramach projektu, którego celem jest motywowanie uczniów do nauki poprzez zastosowanie aktorstwa i teatru jako alternatywnych metod nauczania uczniowie współpracują z rówieśnikami z Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Holandii oraz Grecji. Koordynatorami projektu są: Cezary Serzysko - dyrektor szkoły oraz nauczyciele Kinga Siwek i Katarzyna Kwiatkowska.

W zeszłym tygodniu uczniowie z tych właśnie państw odwiedzili Polskę i wspólnie z uczniami XLIX LO mieli okazję pracować podczas tygodnia projektowego, poznawać wzajemnie swoje zwyczaje i poćwiczyć język angielski. Burmistrz dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski oraz jego zastępca Krzysztof Skolimowski uczestniczyli w spotkaniu uczniów, nauczycieli oraz opiekunów projektu.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA