Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Turniej szermierczy, zawody pływackie i regaty

16-09-2020 21:25 | Autor: red.
Na Mokotowie odbyła się XVII edycja Integracyjnego Turnieju Szermierczego "Sadyba Cup" 2020 o Puchar Burmistrza Dzielnicy Mokotów Rafała Miastowskiego. Turniej, jak co roku, zorganizowało Stowarzyszenie Integracyjny Klub Sportowy AWF.

12 i 13 września były pod znakiem sportów wodnych. Nad Jeziorkiem Czerniakowskim zorganizowano regaty żeglarskie oraz zawody pływackie, towarzyszące zakończeniu sezonu letniego nad wodą. Wyścigi żeglarskie odbyły się w wesołej rodzinnej atmosferze, dla młodych żeglarzy świetną zabawą było obserwowanie zmagań rodziców.

Po regatach do sportowej rywalizacji ruszyli pływacy. Zawody pływackie, zaliczane do cyklu Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza, zorganizowano wspólnie z OSiR Mokotów. Zwycięzcom nagrody wręczył burmistrz dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski.

 

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA