Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ten się trzyma!

17-10-2018 23:33 | Autor: ABU
Kto taki? Zdzisław Słowiński, aktor, który z dziewięćdziesiątką (!) na karku zachwycił pękającą w szwach – i ze śmiechu – widownię Domu Sztuki SMB „Jary” szczupłą sylwetką, nienaganną prezencją oraz pamięcią, z której recytował zabawne wiersze satyryka Mariana Załuckiego.

Działo się to w poprzednią niedzielę, na koncercie z cyklu „Marek Majewski i jego goście”, który odbył się w ramach „Tygodnia Seniora na Ursynowie”, sfinansowanego ze środków Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.

Nadziei publiczności na kulturalną rozrywkę nie zawiódł też ani Marek Majewski, ani jego drugi gość – świetny kabaret poetycki z Olsztyna „Czerwony Tulipan”. Wśród słuchaczy koncertu nie zabrakło reprezentantów władz Ursynowa – burmistrza Roberta Kempy i naczelnika Wydziału Kultury Dariusza Sitterle, a także władz SMB „Jary”, z prezesem Zarządu Piotrem Janowskim i zastępcą prezesa ds. ekonomiczno-finansowych Bogumiłą Sikorską.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA