Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Telefon informacyjny dotyczący przekształceń

05-02-2020 20:50 | Autor: MC
W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności Urząd Dzielnicy Mokotów uruchomił specjalny, dodatkowy numer telefonu dla mieszańców Mokotowa.

Od 3 lutego Dzielnica Mokotów uruchomiła dodatkowy kontakt, pod którym można uzyskać informacje o zasadach i trybie przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności na mocy ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów. W szczególności mieszkańcy Mokotowa mogą dowiedzieć się o zasadach wydawania zaświadczeń oraz informacji o jednorazowej opłacie z bonifikatą.

Pod numerem (22) 32 54 616 dyżuruje pracownik Wydziału Nieruchomości, który udziela informacji w godzinach pracy urzędu, to znaczy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Dodatkowo, dla osób, które preferują kontakt za pomocą poczty elektronicznej, udostępniliśmy także adres e-mail mokotow.przeksztalcenia@um.warszawa.pl

Telefon informacyjny dotyczy tylko nieruchomości położonych na terenie dzielnicy Mokotów. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19 115.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA