Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!

26-05-2020 10:50 | Autor: red.
Dziś Dzień Matki. W tym dniu wszystkie mamy są zwykle obdarowywane laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami przez dzieci. Święto to ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie. Co na temat macierzyństwa sądzi Urszula Brzezińska-Hołownia, która poza byciem mamą jest też jedną z czterech kobiet w Polsce, które pilotują myśliwce bojowe i posiada do tego stopień porucznika? Sprawdzamy.

– Z domu wyniosłam wzorzec mamy pracującej. Mama nas wychowywała, zajmowała się domem, gotowała obiady i pracowała zawodowo. Była mamą idealną, spełniała wszystkie warunki, pracowała na dwa etaty: jeden w pracy, a drugi w domu. Dorastając, miałam wizję kobiety na 300 procent, ale okazało się, że nie jestem z żelaza i czasami muszę odpuszczać. Przeżyłam baby bluesa. Nie spodziewałam się, że mogę stracić kontrolę nad sobą i swoim zachowaniem. Na szczęście miałam wsparcie mamy, teściowej, siostry i Szymona – opowiada Urszula Brzezińska-Hołownia.

– Po urodzeniu Mani, wróciłam do pracy po ośmiu miesiącach. Naprawdę da się pogodzić latanie z macierzyństwem. Oczywiście miałam dylemat, bo wiedziałam ze jestem dla Marysi wszystkim. Doszłam wtedy do bardzo ważnego wniosku: szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. I nic lepszego nie mogę dla niej zrobić, jak tylko dawać jej przykład jak być szczęśliwą kobietą – podsumowuje i trudno się z tym nie zgodzić.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA