Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Strefa kibica Orlen Warsaw Marathon na Mokotowie

10-04-2019 21:29 | Autor: red.
Burmistrz Mokotowa Rafał Miastowski zaprasza do strefy kibica towarzyszącej Orlen Warsaw Marathon. Strefa zlokalizowana będzie przy ul. Puławskiej, na wysokości Wodnego Parku Warszawianka.

Dla dzieci szkolnych zaplanowano walki w strojach sumo, a dla młodszych wyścigi w potrójnych butach, mini plac zabaw, tańce w workach, rurki konstrukcyjne czy zajęcia plastyczne.

Orlen Warsaw Marathon to wielkie święto biegaczy, dlatego w związku z przebiegiem trasy, mieszkańcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu samochodowym, jak i w kursowaniu komunikacji miejskiej. Szczegóły widoczne są na mapce.

Przyjdź i kibicuj razem z nami, zachęcamy i zapraszamy!

Niedziela 14 kwietnia w godz. 9.30 – 13.30.

Wróć

Inne artykuły

Koniec wysypiska na Surowieckiego Jednym z czołowych tematów naszej okolicy jest stan bieżący oraz niepewna przyszłość dawnego bazarku „za Megasamem”. Niestety, po opuszczeniu terenu przez kupców, popadł on w kompletną ruinę. Plac zaczął być wykorzystywany jako wysypisko, parking dla wraków samochodów lub strefa przeładunkowa dla śmieciarek.
Czas atrakcyjnych majówek Rozmawiamy z wiceburmistrzem Ursynowa Klaudiuszem Ostrowskim.
Dzielnica dba o boiska W zeszłym roku dzielnica wymieniła nawierzchnie na kilku ursynowskich boiskach, m. in. w parku Jana Pawła II. Sezon piłkarski (i nie tylko) zaczął się na dobre, a ratusz zapowiada prace na kolejnych obiektach.
W sobotę oddaj krew! W najbliższą sobotę, 27 kwietnia w godz. 9.00 – 14.00, odbędzie się kolejna zbiórka krwi pn. „Twoja decyzja, czyjeś życie”. Krwiobus będzie czekał na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów.