Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Startuje Tydzień Seniora na Ursynowie

06-11-2019 20:49 | Autor: red.
Już po raz piąty urząd dzielnicy Ursynów zaprasza seniorów na wiele atrakcji, które zostały przygotowane w ramach  Tygodnia Seniora na Ursynowie.

Będą koncerty (także na ekranie), recitale, spektakl muzyczny,  spotkanie z książką, a nawet… przejazd zabytkowym „Ogórkiem” śladami szemranej Warszawy. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, a szczegóły można odnaleźć na stronie internetowej dzielnicy www.ursynow.pl.

- Co roku ursynowscy seniorzy aktywnie uczestniczą w tym cyklu imprez. W piątej edycji Tygodnia Seniora nie zabraknie atrakcji. Przyznam, że mnie szczególnie zaintrygowała wycieczka „SZEMRANA WARSZAWA”, czyli przejazd zabytkowym autobusem „Ogórkiem” szlakiem cwaniackiej i szemranej Warszawy. W ten sposób możemy poznać historię stolicy w nieszablonowym ujęciu. Warto też odprężyć się przy dźwiękach muzyki podczas kilku koncertów – mówi o Tygodniu Seniora zastępca burmistrza Jakub Berent.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA